Restaurant

İskelem Otel Restaurant leziz Ege Akdeniz yemekleri, taze deniz ürünleri ve leziz tatlılarıyla tatilinizi daha keyifli hale getiriyor. Yöresel taze sebze ve et ürünlerinin kullanıldığı yemeklerimiz, malzemelerden tabaktaki sunumuna kadar titizlikle takip edilir. Akyaka'da kahvaltının en çeşitlisi, levreğin en tazesi restaurantımızın yetenekli şefleri tarafından hazırlanır. Misafirlerimize "memnuniyetle" servis edilir.

BALIK

Her mevsim taze balıkları ve deniz ürünlerini tutkunu olacağınız bir menüde buluşturuyoruz. En seçkin deniz ürünleri, kusursuz servisiyle sunuluyor. Çeşitli kalitedeki yerli ve yabancı içkileri de bu lezzetlerin beraberinde denenebiliyor. Restoranımız birbirinden lezzetli özel soslarla hazırlanan deniz ürünlerinin yanında deniz ürünü tercih etmeyenler için kırmızı ve beyaz et gibi alternatiflerde sunmaktadır. Müşteri beklentisi ve isteklerine en uygun şekilde sunmayı, başarının da eğitim ile gerçekleşebileceğini bilen insanlar olarak meslek eğitim faaliyetlerine duyarlı sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş dünya standartlarında üreten ve hizmet veren bir kuruluş olmak amacımızdır.

MEZELER

Türk mutfağının geleneksel zeytinyağlılar, mezeler, balık ürünleri ve salata çeşitlerimizden damak tadınıza en uygun olanı seçmek için mutlaka denemelisiniz. Özel günleriniz, davet ve kutlamalarınızda arzu edeceğiniz her türlü meze, zeytinyağlı çeşitleri sizler için özel ahçılarımız tarafından hazırlanmaktadır.

SERPME KAHVALTI

Doğa ve denizin birleşiminde İskelem Otel'de deniz kıyısında eşsiz manzara eşliğinde tadı damagınızda kalacak serpme kahvaltı ve damak tadınıza uygun seçkin menümüzle sizleri ağırlamaktan gurur duyarız.