----------------------------------------------- Google Web Master: Not: Web master HTML dosyas� ile do�ruland�, yine de bu kod baz� uygulamalar i�in gereki

Bisiklet Turları

 

Doğal bir tabiat parkında bisiklet kullanmanın ve nefes egzersizleri yapmanın ve oksijenle dolu yemyeşil ve güzelliklerle dolu bu tabiatta hayatı yeniden keşfetmişcesine rengarenk bir tabiatta aradığınız her şeyi bulacaksınız. Doğada bisiklet turunuz esnasında etrafınızda yemyeşil bir doğa, meyve ağaçları sizlere eşlik edecek. Elbette yol boyunca seyredebileceğiniz Eşsiz doğa deniz manzaraları size eşlik edecektir.

Transfer Hizmetleri

 

Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar  araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle karşılaşmamaktadır.

Tekne Turları

 

Ege ve Akdeniz’in en güzel koylarında, yeşille mavinin binlerce tonunun kaynaştığı doğal bir ortamda, sürükleyici bir yolculuğa Hotel İstanköy Tekneleriyle çıkmaya ne dersiniz ? Bodrum’dan mavi yolculuğunun en azından başlangıç koylarını görmeden ayrılmayın. Güneş teninizi ısıtırken bırakın turkuaz renkli su sizi Hotel İstanköy Teknelerinde serinletsin. Sadece otel müşterilerine özel olarak geziye çıkan günlük teknelerimizde müzik dans ve eğlencenin yanında yemekler ve buz gibi içecekler sizleri bekliyor. Teknelerimizdeki balık oltası ve snorkel malzemelerimizi sizinle paylaşmaya çoktan hazırız.

 

 

Havuz

 

Gelin, yılın tüm yorgunluğunu İskelem Otel'in havuzunda çıkartın. Şehrin kalabalığından uzakta, yerli ve yabancı her türlü içeceği bulabileceğiniz Snack Bar'da içinizi serinletin.

 

 

 

Beach

 

Akyakanın en sakin bölgelerinden birinde özel plajımız yaz aylarında misafirlerimize hizmet veriyor.

 

Restaurant

 

İskelem Otel Restaurant leziz Ege Akdeniz yemekleri, taze deniz ürünleri ve leziz tatlılarıyla tatilinizi daha keyifli hale getiriyor. Yöresel taze sebze ve et ürünlerinin kullanıldığı yemeklerimiz, malzemelerden tabaktaki sunumuna kadar titizlikle takip edilir. Akyaka’da kahvaltının en çeşitlisi, levreğin en tazesi, suflenin en unutulmazı restaurantımızın yetenekli şefleri tarafından hazırlanır.  Misafirlerimize “memnuniyetle” servis edilir.